Midagi siit, midagi sealt. Nii nagu pilte ja mõtteid tuleb.

esmaspäev, 26. september 2016

Üks sai välja


Käisin pühapäeval Matsalu rahvuspargis. Täpsemalt Puise külas. See on Matsalu lahe põhjakalda kõige läänepoolsem tipp. Väga ilus koht. 
Palju armsaid maju ja piisavalt lambaid, et rannaniidud puhtana hoida. Kui uurisin infotahvlilt kohalikku kaarti, tunnetasin selja taga teatavat elevust. 
Vaatasin üle õla ja nägin, et üks lammas oli mingi nipiga teisele poole aeda saanud. Teised tulid kohe lähemalt uurima, et mis nüüd edasi saab. 
Esialgu ei saanudki väga midagi. Ei tahtnud ise ka karjaväravat avama minna - võõrana võin kasu asemel hoopis kahju tekitada. 
Jalutasin mere poole ja ette jäi taluvärav, mille peal oli eravalduse silt ja õnneks ka pererahva telefoni number. Helistasin ja teatasin eksinud lambast. 
Tuli välja, et ongi nende pere lammas. Peagi oli peremees kohal ja aitas "eksinu" ilusti karjaväravast sisse. 
Teised tulid muidugi juurde, otsekui tahtes küsida, kas teiselpool aeda ka rohi rohelisem oli.  :-) 


2 kommentaari:

Jälgijad

Blogiarhiiv

Teave minu kohta

Minu foto
Fotograafiks ma ennast ei pea. Aga metsa või rappa minnes võtan fotoka ikka kaasa - alati jääb midagi huvitavat silma. Enda määratlemisel meeldib mul kasutada Hendrik Relve väljendit "looduse sõber". Vaatamata sellele ei riputa ma siia lehele ainult looduspilte. Proovin hoida teemade valiku suhteliselt laia, et üldpilt väga üksluiseks ei läheks. Fotode kopeerimisest siis ka paar sõna: teiste tehtud piltide luba küsimata, mistahes viisil kasutamine ei ole ilus tegu. Kui mõni foto siit lehelt peaks huvi pakkuma, kirjuta julgesti - aarnevesi[ätt]hot.ee
blog.tr.ee