Midagi siit, midagi sealt. Nii nagu pilte ja mõtteid tuleb.

teisipäev, 19. mai 2015

Vana talukoht 8
Hooaeg on alanud. 
See laupäev (16. mai) polnud tegelikult sel kevadel esimene kord, kui maja juures käisime. Üht-teist sai tehtud juba 1. mail. 
Seekord oli aga kaasas üks vana muruniiduk, mis pidas üllatavalt tublisti vastu ja niitis suure osa maja ümbrusest ära. 
Seda muidugi inimese abiga. Siis sai lihtsalt aeg otsa, mitte niiduk  :-) 
Tehtud sai palju aga veel rohkem on teha. 
Igalt poolt krundi peal tuleb välja kõikvõimalikku prügi. Näiteks on keegi kunagi jätnud maha vedelema ruutmeetrite kaupa kasvuhoone kilet. 
See on nüüd rabedaks muutunud ja tuleb maa seest välja vaid peopesa suuruste tükkidena. Leidub ka erinevaid metallesemeid, klaasikilde, 
vanu prusse, laudu, okastraati... Millal ükskord saab julgelt niidukiga mööda krunti käia, kartmata masinat ära lõhkuda? 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Jälgijad

Blogiarhiiv

Teave minu kohta

Minu foto
Fotograafiks ma ennast ei pea. Aga metsa või rappa minnes võtan fotoka ikka kaasa - alati jääb midagi huvitavat silma. Enda määratlemisel meeldib mul kasutada Hendrik Relve väljendit "looduse sõber". Vaatamata sellele ei riputa ma siia lehele ainult looduspilte. Proovin hoida teemade valiku suhteliselt laia, et üldpilt väga üksluiseks ei läheks. Fotode kopeerimisest siis ka paar sõna: teiste tehtud piltide luba küsimata, mistahes viisil kasutamine ei ole ilus tegu. Kui mõni foto siit lehelt peaks huvi pakkuma, kirjuta julgesti - aarnevesi[ätt]hot.ee
blog.tr.ee