Midagi siit, midagi sealt. Nii nagu pilte ja mõtteid tuleb.

laupäev, 14. mai 2016

Roo-loorkull


Neljapäeva hommikul käisime Paljassaare linnuvaatlustornis ja kõndisime sealt pisut ka edasi. Nägime väga palju erinevaid linde. 
Minu jaoks oli selle päeva kõige põnevamaks linnuks roo-loorkull. Vaatlustornist võib kahe kullipaari tegemisi vabalt jälgida. 
Juhendaja Ingrid Aus ütles, et Paljassare poolsaarel on loetletud üldse kokku 275 linnuliiki. Meie muidugi nii palju ei näinud aga arvestades seda 
liigirikkust, mis seal praegu valitseb, on täiesti reaalne, et teadjamad inimesed on seal sellise arvu liike kokku lugenud. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Jälgijad

Blogiarhiiv

Teave minu kohta

Minu foto
Fotograafiks ma ennast ei pea. Aga metsa või rappa minnes võtan fotoka ikka kaasa - alati jääb midagi huvitavat silma. Enda määratlemisel meeldib mul kasutada Hendrik Relve väljendit "looduse sõber". Vaatamata sellele ei riputa ma siia lehele ainult looduspilte. Proovin hoida teemade valiku suhteliselt laia, et üldpilt väga üksluiseks ei läheks. Fotode kopeerimisest siis ka paar sõna: teiste tehtud piltide luba küsimata, mistahes viisil kasutamine ei ole ilus tegu. Kui mõni foto siit lehelt peaks huvi pakkuma, kirjuta julgesti - aarnevesi[ätt]hot.ee
blog.tr.ee